مقالات آموزشی

چرا زیرپوش بپوشیم؟

در این نوشتار قصد داریم تمام دلایلی که شما به زیرپوش نیاز دارید را معرفی کنیم. پس اگر فکر میکنید زیرپوش یک لباس بی خود است و یا نیازی نیست زیرپوش بپوشید حتما این مقاله را تا انتها بخوانید و بعد دوباره به آن فکر کنید.

زیرپوش برای محافظت از پوست

تمام لباسهایی که شما می پوشید با پوست شما سازگاری کامل نخواهند داشت. ممکن است بخواهید لباسی مخصوص یک میهمانی، جلسه کاری و یا کارهای سخت بپوشید؛ این لباس ها قطعا با پوست شما خیلی مهربان نیستند. پس بهتر است برای سلامت پوست خود حتما زیرپوش هایی برای نقاط مختلف بدن با الیاف طبیعی تهیه کنید. زیرپوش های نخی پنبه انتخاب خوبی هستند.

زیرپوش برای پوشاندن برجستگی های بدن

تفاوتی ندارد شما یک خانم و یا یک آقا باشید در هر صورت برجستگی های ریز و درشتی در بدن شما هست که مشخص شدن آن از روی لباس باعث شرمساری شما خواهد بود. پوشیدن یک زیرپوش با سایز مناسب بدن به شما در مخفی کردن برجستگی ها و فرورفتگی های بدن کمک بسزایی خواهد کرد.

زیرپوش برای محافظت از لباس بیرونی

خرید یک پیراهن و یا شلوار رویی برای شما هزینه بسیاری خواهد داشت. یک لباس با هر بار شستشو عمر آن کمتر و کمتر خواهد شد. پس برای محافظت بیشتر از لباسهای گران قیمت خود حتما زیرپوش مناسبی در زیر آن بپوشید تا کمتر مجبور به شستشوی آن ها شوید.

بهترین زیرپوش: ضد عرق رادکاور

زیرپوش برای کاهش تعریق و خنک کردن بدن

در تابستان زیرپوش پنبه ای می تواند با جذب عرق بدن ضمن محافظت از خیس شدن لباس رویی شما باعث خنک شدن بیشتر بدنتان گردد. رطوبت بدن روی لباس پنبه ای باعث می شود او دقیقا مثل یک کولر آبی عمل نماید و بدن شما را خنک تر نگه دارد

زیرپوش برای گرم نگه داشتن بدن

تعجب نکنید، همین الان گفتیم زیرپوش برای خنک نگه داشتن بدن مفید است! اما زیرپوش وقتی میتواند بدن را خنک نگه دارد که جریان هوا از لباس کم رویی به آن برسد و هم رطوبت داشته باشد. اما اگر زمستان است و شما عرق زیادی نمی کنید و از طرفی لباس شما به اندازه کافی جلوی رسیدن جریان هوا به زیرپوش را می گیرد قطعا زیرپوش شما به گرم نگه داشتن بدن شما کمک خواهد کرد.

زیرپوش و اعتماد به نفس بیشتر

اگر شما یک آقا هستید و نگران دیده شدن موهای سینه بر روی پیراهن هستید و یا فردی هستید که دوست ندارد فرو رفتگی و برجستگی بدنش مشخص شود، یا اگر از دیده شدن خیسی زیر بغل خود رنج می برید، و یا همش نگران بوی بدن خود هستید اینها همه از شما فردی مضطرب و با اعتماد به نفس پایین می سازد. بهتر است زیرپوش را امتحان کنید